17 Yıllık Sorunu Maski Çözdü

4832501c-111e-47c6-b336-e91030adb144Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 17 yıldır mesken suyu aboneliği olmayan Akpolat Sitesi’nin abonelik işlemini gerçekleştirdi. Bu güne kadar su bedellerini şantiye tarifesi üzerinden ödeyen site sakinleri, mesken aboneliğine geçiş ile birlikte suyu daha düşük fiyattan kullanacak olmanın sevincini yaşadılar.

Yunusemre ilçesi Tevfikiye mahallesinde bulunan Akpolat Sitesi’nin su aboneliği 17 yıl sonra ilk kez MASKİ tarafından yapıldı. Yapımına 1999 yılında başlanan sitenin inşaatı tamamlandığı halde uzun süredir iskan raporu mevcut değildi. Bu nedenle sitede oturan vatandaşlar, suyu inşaat aboneliğinden kullandığı için şantiye tarifesi üzerinden daha yüksek bir bedel ile ödeme yapıyordu. MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Dairesi Başkanlığı’nca gerçekleştirilen işlem ile mesken tarifesine geçen site sakinleri Abone İşleri Daire Başkanı Sevinç Deniz’i ziyaret ederek teşekkürlerini ilettiler.

“Artık MASKİ sayesinde suyu daha ucuza kullanacağız”

MASKİ Abone İşleri Daire Başkanı Sevinç Deniz, Akpolat Sitesi sakinlerini makamında kabul ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Deniz ile yaptıkları görüşmeden dolayı memnuniyet duyduklarını belirten site sakinleri, “Artık MASKİ sayesinde suyu daha ucuz olarak kullanabileceğiz. 17 senelik sıkıntımızı giderdiği için MASKİ’ye çok teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Bu habere de bakabilirisiniz

Müftü Soykök’ten, Vali Karadeniz’e Mevlid-i Nebi daveti

Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök ve müftü yardımcıları, Vali Yaşar Karadeniz’i ziyaret ederek “Peygamberimiz ve …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: