Alaşehir Gençlik Merkezi’ne Kavuşuyor

Alaşehir Gençlik Merkezi’ne Kavuşuyor (8)   Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Alaşehir’e daha önce gerçekleştirdiği ziyarette verdiği Gençlik Merkezi sözünü tuttu.

İlçeye kazandırılacak olan Gençlik Merkezi’nin temeli törenle atıldı.  Büyükşehir Belediyesi ve Alaşehir Belediyesi işbirliğiyle Gençlik Merkezi’nin hayata geçirileceğini ifade eden Başkan Ergün, “Evlatlarımıza sahip çıkmak duygusuyla çalışarak, onların ve bu ülkenin geleceği ve Cumhuriyetimizi korumaları için Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına sahip çıkmaları için bu tür eğitim merkezlerini hayata geçiriyoruz” dedi.

Alaşehir Gençlik Merkezi’ne Kavuşuyor (9)

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nce Alaşehirli gençlere kazandırılacak olan Alaşehir Gençlik Merkezi için temel atma töreni düzenlendi. Törene; Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve eşi Şeyda Ergün, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban ve Sevgi Karaçoban, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Aytaç Yalçınkaya ve Yılmaz Gençoğlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nde görevli Daire Başkanları, Başkan Danışmanları, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Alaşehir Gençlik Merkezi’ne Kavuşuyor (2)

Emeği geçenlere teşekkür etti

Temel atma töreninde konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Alaşehir, bugün hizmetlerini birer birer almaya başlıyor. Bunlardan bir tanesi de Gençlik Merkezi’miz. MABEM binamızın açılışında gençlerimize ifade etmiştim. Bizlerin yerini alacak olan evlatlarımıza sahip çıkmak duygusuyla çalışarak, onların ve bu ülkenin geleceği ve Cumhuriyetimizi korumaları için, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün İlke ve İnkılaplarına sahip çıkmaları için bu tür eğitim merkezlerini hayata geçiriyoruz. Ben, başta Alaşehir Belediye Başkanımız Gökhan Karaçoban’a, Fen İşleri Daire Başkanlığımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Alaşehir Gençlik Merkezi’ne Kavuşuyor (12)

Temele nazar boncuğu attı

Gençlik Merkezi’nin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Ergün, “Bu projemizin ihalesi 4 milyon lira gibi bir bedelle yapıldı. Bugün temelini atıyoruz. Çalışan işçilerimize de Allah kolaylık versin. En kısa süre içerisinde bu merkezin açılışını yapmayı da rabbim bizlere nasip etsin” diye konuştu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, okunan duaların ardından protokol üyeleriyle birlikte Gençlik Merkezi’nin temelini attı. Temele nazar boncuğu atan Başkan Ergün, daha sonra Gençlik Merkezi’nin karşısında bulunan Ülkü Ocakları’nı da ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Alaşehir Gençlik Merkezi’ne Kavuşuyor (15)

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Saruhanlı Belediyesi Kur’an kursunda tadilat başlattı

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Saruhanlı Müftülüğüne bağlı olarak Mütevelli Mahallesinde faaliyet gösteren Kur’an Kursu …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: