Avrasya Sirki büyüledi

Manisa’nın Soma ilçesinde gösteri düzenleyen Avrasya Sirki, Somalılardan büyük ilgi gördü.

MANİSA'NIN SOMA İLÇESİNDE GÖSTERİ DÜZENLEYEN AVRASYA SİRKİ, SOMALILARDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. (YILMAZ SARIPINAR/MANİSA-İHA)

Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ile tüm Türkiye’de gösterilerini sürdüren Avrasya Sirki, Manisa’nın Soma ilçesinde Muzaffer Ecemiş Spor Salonu bahçesinde kurulan çadırda Somalılara 2 gün boyunca seyir zevki yaşattı. Yoğun ilgi gösterilen sirkte Avrasya Sirki bünyesinde gösterilerini sürdüren geleneksel Türk ip canbazlığı sanatının yaşayan efsanevi ismi Dr. Özdemir Turan 51 yıllık sanat yaşamı süresince kendisine yön veren ustalarının gösterilerinden seçkiler sunarak onların hünerlerini ip üstünde canlı bir performans olarak seyircileri ile paylaştı. Öte yandan sihirbaz ve ateş gösterileri ile hayran bırakan Avrasya Sirki’ne Somalılar oldukça yoğun bir ilgi gösterdi.

MANİSA'NIN SOMA İLÇESİNDE GÖSTERİ DÜZENLEYEN AVRASYA SİRKİ, SOMALILARDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. (YILMAZ SARIPINAR/MANİSA-İHA)
MANİSA’NIN SOMA İLÇESİNDE GÖSTERİ DÜZENLEYEN AVRASYA SİRKİ, SOMALILARDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. 

İHA

Bu habere de bakabilirisiniz

Yangına karadan müdahale devam ediliyor

Manisa’nın Gördes ilçesinde öğle saatlerinde çıkan orman yangını devam ederken, havanın kararması nedeniyle helikopterlerin müdahale …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: