Başbakan Davutoğlu: Hesabını ödeyecekler

basbakan-davutoglu-hesab

Başbakan Davutoğlu, Kilis’e yönelik roketli saldırılara ilişkin açıklamasında, “Saldırılara cüret edenler bunun hesabını en ağır şekilde ödeyecek” dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium’da düzenlenecek Ak Parti 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu’na katıldı.

Şu sıralar burada bir konuşma yapan Davutoğlu, Suriye tarafından atılan IŞİD roketlerinin Kilis’e düşmesine değindi. Konuyla ilgili gerekli tedbirlerin alındığını söyleyen Davutoğlu, şunları söyledi:

“Ülkemizin savunması ve milletimizin huzuru için her türlü tedbiri alıyoruz. Vatandaşlarımızın zararını telafi edeceğiz. Akçakale’ye benzer saldırılar olmuştur. Sınırlarımızın yanı başında şiddetli çatışmalar yaşanıyor.

Bugün incelemelerde bulunmak üzere Milli Savunma Bakanı, Genelkurmay Başkanı ve MİT Müsteşarımız bugün Kilis’te. Vatandaşlarımızı bu ateş çemberinden korumak için mücadele içerisindeyiz.

Ülkemizi hedef alan tüm şer odaklarını ülkemize zarar veremeyecek hale getireceğiz. Bu saldırılara cüret edenlerin bunun hesabını en ağır şekilde ödeyeceklerinden en ufak bir şüpheniz olmasın.” (Milliyet)

Bu habere de bakabilirisiniz

Online denemelerle geleceğe hazırlanıyorlar

MER Koleji, uzaktan eğitime devam eden 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerini online deneme sınavlarıyla …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: