Başkan Alıcık’dan öğrencilere verimli tatil önerisi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık yaz tatiline giren tüm öğrencilere iyi tatiller dileyerek, verimli bir zaman dilimi geçirmelerini diledi.

Başkan Alıcık, 2016-2017 eğitim öğretim yılının tamamlanması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında tüm öğrencilere iyi tatiller dileyen Haluk Alıcık, “Sevgili öğrencilerimiz ve onları geleceğe hazırlayarak büyük emek sarf eden saygıdeğer öğretmenlerimiz ve velilerimiz, büyük gayretle sürdürdükleri eğitim ve öğretim yılını tamamladılar. Dileğim şudur ki, karne notları ne olursa olsun tüm çocuklarımızın ve gençlerimizin yaz tatilini iyi değerlendirmeleri ve verimli bir zaman dilimi geçirmeleridir” dedi.
Eğitim camiasının idareci ve öğretmenleri başta olmak üzere, öğrencilerin ve ailelerinin sağlıklı, mutlu bir yaz tatili geçirmelerini de dileyen Alıcık’ın mesajında, “2016-2017 eğitim-öğretim yılını tamamlarken, öncelikle anaokulundan üniversiteye kadar tüm kademelerde eğitim gören siz değerli öğrencilerimizi kutluyorum. Bir yılın sonunda aldığınız karnelerinizde notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum. Nazilli Belediyesi olarak sizlerin yaz tatilini en iyi şekilde geçirmenizi sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Belediye bünyesinde yüzme, futbol, voleybol ve basketbol yaz okulları kayıtlarımız halen devam etmekte. Tek amacımız sizlerin hoşça vakit geçirmesi ve geleceğe güvenle bakan nesiller olarak yetişmenizdir. Bu duygularla yaz tatilini sağlıklı, huzurlu ve verimli bir şekilde geçirmenizi ümit ediyorum. Aynı zamanda ülkesini, milletini, bayrağını, tarihini seven birer insan olarak yetişmenizde en büyük fedakârlığı gösteren ailelerinize ve öğretmenlerinize sevgilerimi sunarak, sizlere mutluluk ve huzur dolu bir tatil diliyorum” diye konuştu.

Bu habere de bakabilirisiniz

Aydın-İzmir otobanında can pazarı

Aydın-İzmir otobanında meydana gelen kazalar nedeniyle adeta can pazarı yaşandı. Yağış sonrası kayganlaşan yolda kamyonun …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: