Başkan Çerçi Öğrencilere İyi Tatiller Diledi

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa’da karne alan 248 bin öğrenciye iyi tatiller diledi. “Karne notları nasıl olursa olsun tüm çocuklarımızın, gençlerimizin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini diliyorum” diyen Başkan Çerçi, öğrencileri Yunusemre Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Spor Okulu kurslarına katılmaya davet etti.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr Mehmet Çerçi bir mesaj yayımlayarak zorlu bir eğitim-öğretim yılını tamamlayıp karne alan öğrencileri kutladı. Manisa’da yaz tatiline giren 248 bin öğrenciden tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini isteyen Başkan Çerçi, özellikle kötü karne konusunda velileri uyardı. Karnenin yalnızca ders başarısını ifade ettiğini, aynı zamanda ailenin çocukla iletişimini de simgelediğini hatırlatan Belediye Başkanı Çerçi, velilerin bu konuda anlayışlı olması gerektiğine dikkat çekti. Öğrencilere ve ailelere seslenen Başkan Çerçi mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili öğrencilerimiz ve onları geleceğe hazırlamak için özveriyle çalışan öğretmenlerimiz zorlu bir eğitim-öğretim yılını daha tamamladı. Karne notları nasıl olursa olsun tüm çocuklarımızın, gençlerimizin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini diliyorum. Yunusemre Belediyesi olarak geleceğimizi, ülkemizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizin, gençlerimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu bağlamda; onlarca okulumuzda tamir ve tadilat çalışmaları, okul bahçesi düzenlemeleri yaptık, malzeme ve kırtasiye desteğinde bulunduk. Bize başvuran okul ve öğrencimizi geri çevirmemeye özen gösterdik. Yine belediyemiz her yıl olduğu gibi bu yıl da Yaz Spor Okulu kursları düzenliyor. Çocuklarımızı yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla gerçekleştirdiğimiz kurslara katılmaya davet ediyoruz.”

LYS’YE GİRECEK ADAYLARA BAŞARILAR DİLEDİ

Belediye Başkanı Mehmet Çerçi mesajında 10-11-17-18 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Lisans Yerleştirme Sınavı’na (LYS) girecek tüm adaylara da başarılar diledi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Kulalı anne-kızı enkaz altında

kızın yakınları, korkutan haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı.İzmir Seferihisar merkezli 6.6 büyüklüğündeki deprem, birçok ilde …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: