Başkan Çerçi’den Necip Denktaş sürprizi!

Günün sürprizi Mehmet Çerçi’den geldi. Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Edremit’te düzenlenen toplantıya Necip Denktaş ile birlikte katıldı.

Özel Haber: Berna Memiş

Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği’nin Meclis Toplantısı Balıkesir’in Edremit ilçesinde gerçekleştirildi.  Toplantıya katılan Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’nin  yanında Eski Belediye Meclis Üyesi Necip Denktaş’ı götürmesi partililer tarafından şaşkınlıkla karşılandı. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi AK Parti’den istifa eden Necip Denktaş’ın bu toplantıya Başkan Mehmet Çerçi ile beraber katılması bazı partililerce tepkiye neden oldu.

Necip Denktaş önceki yıllarda Yunusemre Belediyesi tarafından düzenlenen Yuntdağı Yağlı Güreş Festivalleri’nde aktif rol almış ve festival organizasyonlarında görev yapmıştı. Bazı sebeplerden ötürü 31 Mart yerel seçimleri öncesi AK Parti’den istifa eden Necip Denktaş’ın, Edremit’te düzenlenen bu toplantıya Mehmet Çerçi ile beraber katıldığı Yunusemre Belediyesi tarafından paylaşılan fotoğraflarda ortaya çıktı. Bu durum pek çok partili için günün sürprizi olarak değerlendirildi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Baybatur’la başladı, Salih Hızlı’yla bitti..

Son günlerde sosyal medya sayfasından bol atarlı bol giderli paylaşımlar yapan AK Parti İl Başkan …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: