Başkan Ergün Çocuklar Gibi Şendi

 Başkan Ergün Çocuklar Gibi Şendi (18)

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen resmi kutlamanın ardından vatandaşlarla buluştu. Çocuklara çeşitli hediyeler ve boyama kitapları hediye eden Başkan Ergün, eşi Şeyda Ergün ile birlikte Atatürk Kent Park’ta bulunan motorlu zipline’a binerek, renkli görüntüler oluşturdu.

Başkan Ergün Çocuklar Gibi Şendi (12)

Her fırsatta halkın içinde yer alan ve halka yönelik proje ve hizmetlerle dikkat çeken Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da, bayramı çocuklarla birlikte kutladı. Sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanı’ndaki resmi törene katılan Başkan Ergün, daha sonra gününü çocuklarla birlikte geçirdi. Atatürk Kent Parkı’nda çocuklara ve ailelerine oyun gruplarını ücretsiz yapan Başkan Ergün, çocukların şen şakrak eğlencelerine de ortak oldu. Çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafları çektiren ve onlara boyama kitapları armağan eden Başkan Ergün, vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti.

Başkan Ergün Çocuklar Gibi Şendi (8)

Başkan Ergün Çocuklar Gibi Şendi (19)

Başkan Ergün ve eşi zipline’a bindi

Atatürk Kent Parkı’nda bulunan oyun gruplarında çocukların eğlenceli aktivitelerini eşi Şeyda Ergün ile birlikte izleyen Başkan Ergün, eşinin motorlu zipline’a binme davetini geri çevirmedi. Başkan Ergün ve eşi Şeyda Ergün, motorlu zipline’a binerek, 170 dönümlük Atatürk Kent Parkı’nı kuşbakışı incelediler. Heyecan ve adrenalin dolu zipline keyfi, renkli görüntüler oluştururken, Başkan Ergün ve eşi Şeyda Ergün, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarla birlikte doyasıya kutladı.

Başkan Ergün Çocuklar Gibi Şendi (3) Başkan Ergün Çocuklar Gibi Şendi (7)

Bu habere de bakabilirisiniz

Kadınlardan Millet Çarşısı spor salonuna yoğun ilgi

Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kadınlara yönelik açılan ve zumba, pilates, step, fitness, aerobik ve kişiye …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: