Başkan Ergün’den Kayda’ya Taziye Ziyareti

 

Başkan Ergün’den Kayda’ya Taziye Ziyareti (2) Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret ederek Nusaybin’de şehit düşen Salihli’li Özel Harekât Amiri Doğan Sakarya için taziye dileklerinde bulundu. Salihli’nin acısını paylaştıklarını ifade eden Başkan Ergün, son 10 ayda Salihli’nin 4’üncü evladını terör olayları nedeniyle toprağa verdiğini hatırlatarak acılarının büyük olduğunu söyledi.

Nusaybin’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Salihli’li Özel Harekât Amiri Doğan Sakarya’nın cenazesine katılmak üzere ilçeye giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret etti. Artan terör olaylarının Türkiye genelinde olduğu gibi Manisa’nın da canını yaktığını ifade eden Başkan Ergün, “Sizlerle birlikte tüm Salihlilerin acılarını paylaşıyorum. Keşke bu acıyı yaşamasaydık. Salihlimiz son 10 ayda 4’üncü evladını terör nedeniyle toprağa verdi. Artık bu acıların son bulmasını ve ülkemizin bu kaos ortamından biran çıkmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Ergün’den Kayda’ya Taziye Ziyareti (6)Acımız Çok Büyük

Salihli’nin terör olaylarından çok canının yandığına dikkat çeken Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’da “Bugün Salihli yine bir evladını toprağa vermenin üzüntüsünü yaşıyor. Acımız çok büyük. Sizlere de acılarımızı paylaştığınız için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bu habere de bakabilirisiniz

Kulalı anne-kızı enkaz altında

kızın yakınları, korkutan haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı.İzmir Seferihisar merkezli 6.6 büyüklüğündeki deprem, birçok ilde …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: