Başkan Kayda, Mersinli ve Gökköy’de Kutlu Doğum Hayrına Katıldı

Kutlu Doğum Hayrı-5Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Mersinli ve Gökköy Mahallelerinde düzenlenen ” Kutlu Doğum Haftası ” programlarına katıldı. İlk olarak Mersinli Mahallesinde bu yıl altıncısı düzenlenen Kutlu Doğum hayrına katılan Belediye Başkanı Zeki Kayda, mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Başkan Kayda, mahalle halkının birlik ve beraberlik içinde düzenlediği Kutlu Doğum Haftası programının hayırlara vesile olması dileğinde bulundu. Hayır yemeğinden sonra Mersinli Mahallesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Zeki Kayda, mahalle sakinlerine belediye hizmetlerini ve 2016 yılı yatırım projelerini anlattı.

Kutlu Doğum Hayrı-8BAŞKAN KAYDA, GÖKKÖY’DE VATANDAŞLARIN SOFRASINA KONUK OLDU

Belediye Başkanı Zeki Kayda, Mersinli Mahallesinden sonra Gökköy Mahallesinde düzenlenen ” Kutlu Doğum Haftası ” programına katıldı. Mahalle sakinlerinin düzenlediği hayır yemeğine Başkan Yardımcıları Yalım Şenkaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, Meclis Üyeleri Cevdet Zurnacı, Osman Vural ve İsa Yıldırım birlikte katılan Başkan Zeki Kayda, vatandaşlarla sohbet etti.

Kutlu Doğum Hayrı-4Gökköy Mahallesinde düzenlenen hayır yemeği programından sonra Allahdiyen Mahallesini de ziyaret eden Başkan Zeki Kayda, vatandaşlarla yaptığı kahve toplantısında talep ve istekleri dinledi. Başkan Kayda, mahalle sakinlerinin kendisine ilettiği taleplerin belediye tarafından en kısa sürede yapılacağını söyledi.

Kutlu Doğum Hayrı-6

Bu habere de bakabilirisiniz

Feci kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı

Manisa’da 1 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı trafik kazası bir benzin istasyonunun güvenlik kamerası …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: