Bodrum’da Zeki Müren caddesi çalışmaları sona erdi

Bodrum Belediyesi tarafından Zeki Müren caddesinde yapılan asfaltlama ve kaldırım çalışmaları tamamlandı.


Bodrum Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Bodrum Belediyesi’ne ait asfalt şantiyesinde üretilen sıcak asfalt ile yarımada genelinde, mevsimsel şartlar ve altyapı çalışmaları nedeniyle zarar görmüş yolların yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyor.


Tüm bölgelerde ihtiyaç doğrultusunda yapılan çalışmalar kapsamında geçtiğimiz haftalarda Zeki Müren caddesinde başlatılan yol asfaltlama ile kaldırım düzenleme çalışmaları sona erdi. Ekipler, toplam 200 metre uzunluğundaki yolda baskı asfalt çalışması yaptı; asfalt çalışmasının ardından ise 2 bin metrekare yol, cilalı boya ile dekoratif hale getirildi. Zeki Müren caddesinde yapılan çalışmalarda toplam 260 ton sıcak asfalt kullanıldı.

Aydın Büyükşehir sahilleri yaza hazırlıyor

Ayrıca ekipler, yol kenarlarındaki eski kaldırımları sökerek yerine 600 metrekare andezit taş döşemesi gerçekleştirdi. Ayrıca cadde üzerinde oturan vatandaşların araçları için de park alanları oluşturuldu.
Yetkililer, Bodrum yarımadasında öncelik sırasına göre acil bölgelere ağırlık vererek yürütülen çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü bildirdi.

Aydın Büyükşehir sahilleri yaza hazırlıyor

Bu habere de bakabilirisiniz

Ege’nin lisansüstü programlarına 7 bin 233 başvuru

Araştırma üniversitesi olma hedefi ile son üç yılda eğitim-öğretimde kalite öncelikli ve öğrenci odaklı çalışma …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: