Büyükşehir Geleneksel Mahalle İftarında

MANİSA merkez Şehzadeler ilçesine bağlı Nişancıpaşa Mahallesi tarafından geleneksel hale getirilen iftar buluşması, bu yıl da devam etti. Düzenlenen iftar programına Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Daire Başkanı Ersoy Arslan da katıldı.


Şehzadeler ilçesi Nişancıpaşa Mahallesi sakinleri tarafından geleneksel hale getirilen iftar buluşması, bu yıl da gerçekleştirildi. Programa Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, MHP Kadın Kolları yönetimi, siyasi parti temsilcileri ve mahalle sakinleri katıldı. Mahalle sakinlerine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Daire Başkanı Ersoy Arslan, mahalle sakinlerinin zengin iftar sofrasının konuğu oldu. Bu tür organizasyonların birlik ve beraberliği pekiştiren organizasyonlar olduğunu belirten Arslan, emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yenilenen yollar, yüzleri güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yürütülen yol yapm çalışmaları vatandaşları mutlu etti.Manisa Büyükşehir Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: