Büyükşehir Kreşi, mezuniyet heyecanı yaşadı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Parkı Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri ‘Yıl Sonu Gösterisi’ düzenledi. Gösteriye Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç de katıldı.

Büyükşehir Kreşi, mezuniyet heyecanı yaşadı

2016-2017 yılı eğitim öğretim döneminin sonuna gelindi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Parkı Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri de eğitim öğretim döneminin sonunda mezuniyet heyecanı yaşadı. Minikler düzenledikleri ‘Yıl Sonu Gösterisi’ ile bir yılda edindikleri sanatsal beceriyi sahneledi. Kültür Merkezi Lale Salonu’nda düzenlenen gösteriye Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, şube müdürleri, konuklar ve öğrencilerin aileleri katıldı. Yıl sonu gösteri programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Büyükşehir Kreşi, mezuniyet heyecanı yaşadı

Ardından Minik öğrenciler Kreş Sorumlusu Başak Ustamehmetoğlu ve öğretmenleri nezaretinde sergiledikleri dansları ile katılımcılara unutulmaz bir mezuniyet gösterisi izletti. Gösterilerin ardından öğrencilere başarı belgeleri de öğretmenleri tarafından verildi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Başkan Besim Dutlulu muhtarları konuk etti

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Milli Egemenlik Meydanı’ndaki resmi törene …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: