ÇERÇİ’den Yeni Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti

BAŞKAN ÇERÇİ'DEN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ   (2)

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kısa bir süre önce Manisa’ya atanan İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’i ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emniyet Müdürü Bilgiç’in Manisa’ya güzel hizmetler yapacağına inandıklarını belirten Başkan Çerçi, Bilgiç’e yeni görev yerinde başarılar diledi. Başkan Çerçi burada yaptığı açıklamada, “Bizler belediye olarak her zaman emniyet teşkilatımızın yanındayız. Özellikle sosyal sorumluluk projelerinde her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.BAŞKAN ÇERÇİ'DEN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ (4)

‘HUZURLU BİR ŞEHİR AMAÇLIYORUZ’

Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ” Güvenlik hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesinde Başkanımızın da bizlere destek olacağını biliyoruz. Kurum olarak tüm çabamız ve gayemiz Manisalı hemşerilerimizin güvenliğini sağlamaktır. Bu konuda kurumlarımızın desteklerini bekleyeceğiz. Kendi birikimlerimiz ile beraber Manisa’da huzurlu bir yaşam sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yunusemreli tekvandocular yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor

Yunusemre Belediyespor tekvando sporcuları, sezonun açılmasını beklerken; aralıksız ve azimle çalışmalarına devam ediyor.Yunusemre Belediyespor tekvando …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: