Cinayete kurban giden Fadime Tiryaki Sarıgöl’de toprağa verildi

İzmir’de vahşi cinayete kurban giden 3 aylık hamile 23 yaşındaki Fadime Tiryaki, Manisa’nın Sarıgöl ilçesine son yolculuğuna uğurlandı.

İZMİR'DE ÖLDÜRÜLEN FADİME TİRYAKİ SARIGÖL'DE İLÇE MÜFTÜSÜNÜ MUSTAFA AKKURT TARAFINDAN İKİNDİ NAMAZI SONRASI CENAZE NAMAZI KILDIRILDI. (VEHBİ SARIHAN/MANİSA-İHA)
İZMİR’DE ÖLDÜRÜLEN FADİME TİRYAKİ SARIGÖL’DE İLÇE MÜFTÜSÜNÜ MUSTAFA AKKURT TARAFINDAN İKİNDİ NAMAZI SONRASI CENAZE NAMAZI KILDIRILDI.

Eşi Hüseyin Tiryaki, kayınvalidesi Aysel Aslan ve görümcesi Behiye Aslan ile birlikte vahşi bir cinayete kurban giden Fadime Tiryaki, memleketi Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi. İzmir Adli Tıp Kurumu’ndan alınarak Sarıgöl’e getirilen Fadime Tiryaki’nin cenazesi önce Mimar Sinan Mahallesi Anafartalar Caddesi’nde bulunan baba ocağına getirildi. Çok sayıda yakını ve Sarıgöllü vatandaşın katıldığı helallik alımında Fadime Tiryaki’nin babası Şeref Cambaz, ayakta durmakta zorlandı. Tiryaki’nin annesi Emine Cambaz da ağıt yakarak, sinir krizi geçirdi. Ardından cenaze, Sarıgöl Dışkahveler Hüseyin Gümüşlü Camisi’ne getirildi. Cenazeye, Fadime Tiryaki’nin yakınlarının yanı sıra Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve çok sayıda vatandaş da katıldı. İkindi namazı sonrası İlçe Müftüsü Mustafa Akkurt tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Tiryaki’nin naaşı sevenlerinin gözyaşları arasında Sarıgöl Belediyesi Kabristanlığı’na defnedildi.

ÜZÜNTÜLÜ BABA SERHAT CAMBAZ'I SARIGÖL BELEDİYE BAŞKANI NECATİ SELÇUK, TESELLİ ETTİ. (VEHBİ SARIHAN/MANİSA-İHA)
ÜZÜNTÜLÜ BABA SERHAT CAMBAZ’I SARIGÖL BELEDİYE BAŞKANI NECATİ SELÇUK, TESELLİ ETTİ.

Olayın geçmişi
Kaynaklar Mahallesi ormanlık alana giriş olan 205/25 Sokak üzerinde saat 09.30 sıralarında, bir erkek cesedi bulundu. Polis ekipleri yaptıkları araştırmada cesedin, başka bir yerde öldürüldükten sonra yol kenarına atıldığını tespit etti. Cesedin, Buca’da telefon satışı yapan 27 yaşındaki Hüseyin Tiryaki’ye ait olduğu belirlendi. Polis ekipleri cinayetle ilgili soruşturma başlatırken, durumun bildirilmesi üzerine Tiryaki’nin ailesine polis ulaşmaya çalıştı ancak ulaşamadı. Hüseyin Tiryaki’nin yakınları, Tiryaki’nin ailesiyle birlikte oturduğu Buca ilçesi Menderes Caddesi’ndeki evine gitti. Evin kapısını defalarca çalınması ve telefonlarla aranmalarına rağmen Tiryaki’nin ailesinin cevap vermemesi ve kapıyı açmaması üzerine, yakınları çilingir yardımıyla eve girdi. Eve girenler Hüseyin Tiryaki’nin 3 ay önce evlendiği eşi 3 aylık hamile Fadime Tiryaki, annesi Aysel Aslan ve üniversite öğrencisi üvey kız kardeşi Behiye Aslan’ın bıçaklanıp öldürülmüş cesetlerini buldu. Öte yandan Fadime Tiryaki’nin 4 ay önce Hüseyin Tiryaki ile kaçıp daha sonra ailesinin de rızasıyla evlendiği öğrenildi.

İZMİR’DE VAHŞİ CİNAYETE KURBAN GİDEN 3 AYLIK HAMİLE 23 YAŞINDAKİ FADİME TİRYAKİ, MANİSA'NIN SARIGÖL İLÇESİNE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI. (VEHBİ SARIHAN/MANİSA-İHA)
İZMİR’DE VAHŞİ CİNAYETE KURBAN GİDEN 3 AYLIK HAMİLE 23 YAŞINDAKİ FADİME TİRYAKİ

İHA

Bu habere de bakabilirisiniz

Feci kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı

Manisa’da 1 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı trafik kazası bir benzin istasyonunun güvenlik kamerası …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: