MANİSA'DAKİ DEMOKRAT PARTİLİ İLÇE BAŞKANLARI SALİHLİ'DE BİR ARAYA GELDİ. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)

Demokrat Parti’li Başkanlar Salihli’de Yemekte Buluştu

Manisa genelinde bulunan Demokrat Parti İlçe Başkanları Demokrat Parti Salihli İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğindeki yemekli toplantıda bir araya geldi.

MANİSA'DAKİ DEMOKRAT PARTİLİ İLÇE BAŞKANLARI SALİHLİ'DE BİR ARAYA GELDİ. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)
MANİSA’DAKİ DEMOKRAT PARTİLİ İLÇE BAŞKANLARI SALİHLİ’DE BİR ARAYA GELDİ. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)

Salihli’de bir restaurantta gerçekleştirilen yemeğe Demokrat Parti MYK üyesi Ali Osman Akgün, Manisa İl Başkanı Ahmet Çelik ile Akhisar, Turgutlu, Saruhanlı, Gölmarmara, Alaşehir, Selendi, Sarıgöl, Şehzadeler ve Yunus Emre İlçe başkanları katıldı. Demokrat Parti ilçe başkanları olarak her ay bir ilçede yemekli toplantı gerçekleştirdiklerini dile getiren DP Salihli İlçe Başkanı Musal, “Demokrat Parti bu ülkenin ufkunda mutlaka var olması gereken bir misyondur” dedi. Amaçlarının Kıratı yeniden Türkiye siyasetinden şahlandırmak olduğunu vurgulayan Musal “Birliktelikler arttırmak için bu tür yemekler çok önemli. Şuan partimizin en zayıf dönemi içerisindeyiz. Ancak biz Manisa olarak Demokrat Parti Ateşini yaktık. Bu ateşi tüm Türkiye’ye yayarak, merkez sağda Demokrat Parti olarak yeniden canlanacağız. Biz bunu teşkilatlarımızla kenetlenerek başaracağız” dedi.

İHA

Bu habere de bakabilirisiniz

İzmir’den Davutoğlu’na şok: 6 ilçe başkanı istifa etti

Gelecek Partisi’nin Torbalı, Karabağlar, Menderes, Karaburun, Seferihisar ve Konak ilçe başkanları, görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı. …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: