Doğanlar Mahallesi’nde sıcak buluşma

Bornova’yı geleceğe taşıyacak proje, yatırım ve hizmetleri “Ortak Akıl” ilkesi belirleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, mahalle gezilerinin yanısıra mahalle toplantıları da yapıyor. Doğanlar Mahallesi’nde gerçekleşen halk buluşmasına katılım yoğun oldu.

IMG_8479

Hem Bornova genelinde hem de Doğanlar Mahallesi’nde hayata geçirdikleri projleri anlatan Başkan Atila, “Yeni Bornova Stadı sayesinde Doğanlar’ın adını tüm Türkiye öğrendi. Doğanlar Mahallesi önümüzdeki süreçte daha gelişip, güzelleşecek” dedi. Başkan Atila’ya büyük ili gösteren çoğunluğu kadınlardan oluşan Doğanlar Mahalle sakinleri de Başkan Atila’ya görüş, öneri ve dileklerini iletti.

Yaptığı mahalle gezileriyle sorunları ve ihtiyaçları yerinde tespit eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, vatandaşlarla doğrudan iletişim kurabilmek için mahalle toplantıları da yapıyor. Doğanlar Mahallesi’ndeki toplatıya kadın-erkek, genç-yaşlı; tüm mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Katılımcılar toplantının yapıldığı salona sığmadı. Mahalle sakinleri, görüş, öneri ve dileklerini birebir anlatma imkanı buldu.

5J7A8621

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, hem Bornova genelinde yaptıkları hizmet ve çalışmaları, hem de Doğanlar Mahallesi’nde hayata geçirdikleri projeleri anlattı. Sadece Bornova değil, tüm İzmir için çok önemli Bornova Stadı’nın Doğanlar’da olduğunu hatırlatan Başkan Atila, “Kentimizin güzide kulüplerine ev sahipliği yaptığımız stadımız mahallenizin çehresini değiştirmeye başladı. Özellikle maç günleri bölgeye önemli bir haraketlilik geldi. Esnafın kazancı arttı. Stat sayesinde bölgeye yeni yollar ve çevre düzenlemeleri yapıldı. Bu statta oynanan maçlar sayesinde Doğanlar’ın adını tüm Türkiye öğrendi. Doğanlar Mahallesi önümüzdeki süreçte daha da gelişip, güzelleşecek” dedi.

Başkan Olgun Atila’nın özellikle Dost Market gibi sosyal projeleri de anlattığı toplantıya meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, müdürler ve Doğanlar Mahallesi Muhtarı Eyüp Küçük de katıldı. Mahalle sakinleri çeşitli konulardaki taleplerine ve sorularına ilgili bürokratlar yanıt verdi.

Bu habere de bakabilirisiniz

İzmir’de silahlı kavga: 1 ağır yaralı

İzmir’in Bornova ilçesinde, yaşanan silahlı kavgada 1 kişi ağır yaralandı.Edinilen bilgiye göre olay, Küçük Park …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: