“Durmadan çalışıyoruz”

galeri-maskiden-alasehir-ve-sarigol-belediyelerine-ziyaret-1Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Alaşehir ve Sarıgöl Belediyeleri’ni hayata geçirilecek kanalizasyon, içme suyu ve sondaj çalışmaları ile ilgili ziyaret etti. Ziyaretler sonrasında projelerin ön çalışmaları tamamlandı.

MASKİ, Alaşehir ve Sarıgöl’ün ilçe merkezi ve bağlı mahallelerinde 2016 yılı yatırım programına alınan su ve kanalizasyon hatlarında önceliklerin saptanması konusundaki çalışmalarını tamamladı. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu, İçme Suyu Daire Başkanı Nurettin Aytekin ve Projeler Daire Başkanı Bircan Kaynak, ilçelere yaptıkları ziyarette Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk görüştü. Yapılan görüşmelerde 2016 yılı yatırım planlamalarında içme suyu ve kanalizasyon hatlarının önceliklerinin saptanması konusundaki tespit çalışmalarını tamamlandı.

galeri-maskiden-alasehir-ve-sarigol-belediyelerine-ziyaret-0“Durmadan çalışıyoruz”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu, ilçelerde hayata geçirecekleri projeleri tamamlamak için durmadan çalıştıklarını ifade etti. Nohutçu, “2016 yılı ile birlikte Alaşehir ve Sarıgöl ilçelerinde yapacağımız içme suyu, kanalizasyon ve sondaj çalışmalarıyla ilgili olarak ilçe belediyelerimizi ziyaret ettik. Gerekli değerlendirmeleri belediye başkanlarımızla birlikte yaptık. Tespitlerimiz doğrultusunda yürütülecek çalışmalara ara vermeksizin devam edeceğiz” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Kadınlardan Millet Çarşısı spor salonuna yoğun ilgi

Yunus Emre Millet Çarşısı’nda kadınlara yönelik açılan ve zumba, pilates, step, fitness, aerobik ve kişiye …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: