Dutlulu’dan Hızlı’ya: Boşa geçen yıllar!

Akhisar’ın üç dönem belediye başkanlığını yapan Salih Hızlı geçtiğimiz ay AK Parti İl Başkanlığı’na atanmıştı. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Eski Başkan Salih Hızlı’ya açık bir gönderme yaparak “Maalesef boşa geçen yılların sıkıntısını hep birlikte yaşıyoruz” dedi. Bakalım Hızlı bu acımasız eleştiriyi nasıl değerlendirecek?

Haber: Berna Memiş

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’na atanan Salih Hızlı’ya memleketi Akhisar’dan ağır bir eleştiri geldi. Akhisar Belediye Başkanı CHP’li Besim Dutlulu oldukça acımasız bir yorumda bulunarak Akhisar’a uzun yıllar hiçbir hizmet yapılmadığını vurgulayan bir mesaj yayınladı.

HIZLI İLE YILLAR BOŞA MI GEÇTİ?

Sosyal medya hesabından yaptığı kısa ve vurucu açıklama ile Salih Hızlı’ya atıfta bulunan Başkan Besim Dutlulu; “Sevgili Akhisarlılar, özellikle yollar konusunda isyan ediyorsunuz ve haklısınız. Çok çalışıyoruz, her yere müdahale ediyoruz; ancak maalesef boşa geçen yılların sıkıntısını hep birlikte yaşıyoruz. Tüm gücümüzle yol çalışmalarımıza devam edeceğiz ve bu sorunu en aza indireceğiz” dedi.

SALİH HIZLI BUNA NE DİYECEK?

Akhisar’a üç dönem belediye başkanlığı yapan AK Partili Salih Hızlı, üç dönem kuralına takılarak tekrar başkan adayı gösterilmemiş ve Salih Hızlı’nın yerine Hüseyin Eryüksel’i belediye başkan adayı gösteren AK Parti seçimlerde Akhisar’ı kaybetmişti. AK Parti’nin yeni İl Başkanı Salih Hızlı kutlamaları kabul ederken, CHP’li Başkan Dutlulu’nun böyle bir çıkış yapması “Dutlulu, Hızlı’nın il başkanlığına atanmasından rahatsızlık mı duydu?” şeklinde yorumlandı.  AK Parti’nin karizmatik yeni İl Başkanı Salih Hızlı memleketinden gelen bu ağır eleştiriye ne yanıt verecek?

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Manisa’da narkotik uygulaması: 7 gözaltı, 1 tutuklama

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde gerçekleştirilen narkotik uygulamasında gözaltına alınan 7 kişiden biri tutuklanarak cezaevine gönderildi.Manisa’nın Alaşehir …

2 Yorumlar

  1. Akhisara 15 yil boyunca yapilan onca hizmeti babasi yapti ya elestirmek kolay kendisi ne projesi var daha kendi bilmiyor.salih hizlinin yaptığı hizmetlerin sadakasini veremez.

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: