Fuar’da Büyükşehir Rüzgarı Esiyor

Fuar’da Büyükşehir Rüzgarı Esiyor (1)

476’ncı Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında bu yıl 23’üncü kez kurulan Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı’nın yıldızı Manisa Büyükşehir Belediyesi standı oldu. Çok sayıda firmanın ve kurumun yer aldığı fuarda, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin tanıtıldığı stant, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Fuar’da Büyükşehir Rüzgarı Esiyor (5)

476’ncı Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında, Manisa’da bu yıl Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı 23. kez kapılarını açtı. Çok sayıda firmanın ve kurumun stant açtığı fuarda, Manisa Büyükşehir Belediyesi de Manisa’yı ve hizmetlerini ziyaretçilerle paylaşmak için stant kurdu. Manisa il genelinde Büyükşehir Belediyesi’nin kazandırdığı dev projelerin tanıtıldığı standa, vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. 19 Nisan’da kapılarını ziyaretçilere açan Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı, 24 Nisan’a kadar devam edecek.

Fuar’da Büyükşehir Rüzgarı Esiyor (3)

Manisa Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı’nı gelecek yıllarda da sürekli destekleyeceklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisamız, bu eşsiz fuara 23 yıldır kesintisiz ev sahipliği yapıyor. Manisa, yatırım için dünyanın en uygun kentlerinden birisidir. Büyükşehir Belediyesi olarak Manisamızın ekonomik canlılığını arttırmak ve refah seviyesini yükseltmek için dev projeler üretiyoruz. Temiz ve yaşanabilir bir şehirde yaşayabilmek en büyük arzumuzdur. Biz de bu güzide organizasyonun içinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Fuar süresince standımızı ziyaret eden vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, Manisamızın gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum” dedi.

Fuar’da Büyükşehir Rüzgarı Esiyor (7)

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Başkan Besim Dutlulu muhtarları konuk etti

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Milli Egemenlik Meydanı’ndaki resmi törene …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: