Gençlik Spor İl Müdürlüğünün yaz okulu kayıtları başladı

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlenen yaz spor okullarının kayıtları başladı.

Gençlik Spor İl Müdürlüğünün yaz okulu kayıtları başladı

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor okullarında 22 farklı branşta ücretsiz spor eğitimi verilecek. Manisa’nın dört bir yanındaki on binlerce öğrenci, sporun güzellikleriyle buluşacak. Özellikle çocukların ve gençlerin fiziksel, zihinsel gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı sağlayacak, ayrıca yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla sunulan yaz spor okulları kapsamında; cimnastik, atletizm, atıcılık, basketbol, badminton, boks, eskrim, futbol, güreş, hentbol, judo, masa tenisi, Muay Thai, okçuluk, taekwondo, tenis, Wu-Shu, voleybol, tenis gibi toplam 22 branşta ücretsiz olarak eğitim verilecek. İl müdürlüğüne bağlı spor tesislerinde antrenörlerin eşliğinde verilecek olan eğitimler sayesinde haftanın 7 günü çocuklar sporla buluşacak.

Gençlik Spor İl Müdürlüğünün yaz okulu kayıtları başladı

Başvuruda bulunmak isteyenlerin Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve ilçe müdürlüklerine başvuru formu ve bir adet fotoğraf ile kayıt yaptırabilecek.

Bu habere de bakabilirisiniz

Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Takımı parkeye indi

Geçtiğimiz yıl kurulan ve bölgesel ligde mücadele eden Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Takımı ilk idmanını …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: