Gölmarmaralı Çocukların Karne Sevinci

Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler karne sevinci yaşadı. Öğrencilerin velileri çocukların eğitimlerine destek olan Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni Gölmarmara ilçesine kazandıran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nin Matematik, Okul Öncesi, Türkçe, Mental Aritmetik, Keman, İngilizce, Halk oyunları, Satranç, Gitar, Resim, Bale ve Ritmik Jimnastik kurslarını başarıyla tamamlayan öğrencilerine, öğretmenleri tarafından başarı belgesi verildi. Dönem sonu gösterisi de yapan öğrenciler, yıl boyunca öğrendiklerini sergileme fırsatı buldular. Öğrencilerin velileri çocukların eğitimine destek olan böyle bir kurumu Gölmarmara ilçesine kazandırdığı için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler. Merkezde yaz Dönemi 3.dönem kursları ise 19 Haziran tarihinde başlayacak.

Bu habere de bakabilirisiniz

Kulalı anne-kızı enkaz altında

kızın yakınları, korkutan haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı.İzmir Seferihisar merkezli 6.6 büyüklüğündeki deprem, birçok ilde …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: