AKHİSAR’DAKİ SANATSAL FAALİYETLERİNİN KALBİ OLARAK NİTELENDİRİLEN AKHİSAR BELEDİYESİ SANAT ATÖLYESİNDE “GÖNLÜMÜZDEN TUALE” İSİMLİ RESİM SERGİSİ AÇILDI. (BARIŞ GEZİCİ/MANİSA-İHA)

Gönlümüzden Tuale İsimli Resim Sergisi Açıldı

AKHİSAR’DAKİ SANATSAL FAALİYETLERİNİN KALBİ OLARAK NİTELENDİRİLEN AKHİSAR BELEDİYESİ SANAT ATÖLYESİNDE “GÖNLÜMÜZDEN TUALE” İSİMLİ RESİM SERGİSİ AÇILDI. (BARIŞ GEZİCİ/MANİSA-İHA)
(BARIŞ GEZİCİ/MANİSA-İHA)

Akhisar’daki sanatsal faaliyetlerin kalbi olarak nitelendirilen Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesinde “Gönlümüzden Tuale” isimli resim sergisi açıldı.

Akhisar Halk Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla, Akhisar Belediyesi Sanat Galerisinde Belediye Başkanı Salih Hızlı, Meclis Üyesi Bayram Ali Kalaycı, CHP İlçe Başkanı İsmail Şahin ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ruşen Üren katılımı ile yapılan açılış töreni ardından “Gönlümüzden Tuale” isimli resim sergisi 1 hafta boyunca sanatseverlerin ziyaretine açık kalacağı bildirildi.

Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesi Resim Öğretmeni Velhan Genç Bulgu’nun önderliğinde 27 kursiyer ilk defa yaptıkları 60 yağlı boya eseri sergileniyor. Sanat Atölyesi Kurum Müdürü Umut Ak’ın konuşmasının ardından söz alan Resim Öğretmeni Velhan Genç Bulgu, Akhisar Belediyesi’ne teşekkür ederek bir çok kursiyerin ilk kez fırçayı eline aldığına vurgu yaptı.

SANAT ATÖLYESİNİ ÖNEMSİYORUZ

Sanat atölyesi adına bir çok sergi açtıklarını ifade eden ve bu sergilerin çoğuna katılmaya çalıştığını ifade eden Başkan Salih Hızlı, “Bu projemiz bizi gerçekten fazlasıyla heyecanlandırıyor. Buna çok değer veriyoruz, sanat atölyemizdeki çalışmalar bizler için çok değerli. Özellikle Akhisarlı hanımefendilerin çok önemli katkıları var. Sizlerin buraya geliyor olması bizim için çok değerli. Hepinize bütün Akhisar adına teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten burada yapılan faaliyet bu kenti zenginleştiriyor. Bu kent için bu şehir için hep beraber çok güzel şeyler yapıyoruz. Bu yansımalar ise şehir içerisinde hissediliyor. Bunun da artarak çoğalmasını istiyoruz, siz de buna gayret ediyorsunuz. Hocama ve sizlere halkın huzurunda çok teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonra da sanat atölyemize katkılarınız bekliyoruz. Bizlerin sizlerden istediği tek şey bu imkanların en iyi şekilde kullanılmasıdır, siz de bunu yapıyorsunuz zaten. Hocalarımız çok özel gayret sarfediyorlar. Şimdi biz konuştuk içeride siz konuştunuz onlara bakacağız inşallah” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Fotokapan sayesinde yakayı ele verdi

Manisa’nın Kula ilçesinde bir süredir jandarmanın takibinde olan karı koca uyuşturucu tacirleri, fotokapan sayesinde yakayı …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: