Gümüşçayı Düğün Salonu Hizmete Açıldı

Gümüşçayı Düğün Salonu Hizmete Açıldı (4)

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli ilçesi Gümüşçayı Mahallesi’nde inşa edilen çok amaçlı etkinlik salonunun açılışı gerçekleştirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilçelere değer katmaya devam ediyor. Salihli ilçesi Gümüşçayı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan düğün salonunun açılışı Başkan Cengiz Ergün, Başkan Zeki Kayda ve beraberindekiler tarafından gerçekleştirildi. Açılış törenine Başkan Ergün ile birlikte eşi Şeyda Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve eşi Sevgi Kayda, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Genel Sekreter Yardımcıları Fuat Uzun, Aytaç Yalçınkaya, Yılmaz Gençoğlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Erdal Nohutçu ve Şehnaz Başaran, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, MHP İl Başkan Vekili Hüsnü Bayraktar, Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Yörük, Daire Başkanları, Başkan Danışmanları, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Gümüşçayı Düğün Salonu Hizmete Açıldı (5)

‘İlçemize Hayırlı Olsun’

Birçok mahallede düğün salonu yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerinin altını çizen Başkan Ergün, “İlçelerimizi ve köylerimizi ziyaretimizde vatandaşlarımızın bizden bu yönde talepleri olmuştu. Biz de talepler doğrultusunda çalışmalarımızı yaparak, birkaç mahallenin kullanabileceği salonları bir bir ilçelerimizde hayata geçirmeye başladık. Gümüşçayı Çok Amaçlı Etkinlik Salonu projemiz de bunlardan bir tanesi. 744 metrekarelik alan üzerinde inşa ettiğimiz bu güzel salonumuz 430 bin lira gibi bir bedelle tamamlandı. İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yılmaz Mahallemizde çalışması devam eden 2’nci düğün salonumuzun da artık çevre düzenlemelerine geçildi. 1-2 hafta içerisinde tahmin ediyorum bu çalışmalarımızı tamamlayıp, Yılmaz Mahallemize güzel bir salon kazandırmış olacağız” diye konuştu.

DCIM100MEDIADJI_0078.JPG

 

Bu habere de bakabilirisiniz

MABEM’den YKS’de yüzde 98,14 başarı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde, Manisa’nın büyükşehir belediyesi olmasıyla birlikte 17 ilçede hizmete …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: