Hollandalı Oudshoorn çiftinden Başkan Kayalı’ya ziyaret

Kuşadası ile ilgili yöneltilen sorulara doğru yanıt veren kişiler arasında yapılan kura çekilişinde bir haftalık Kuşadası tatili kazanan Johan ve Monique Van Oudshoorn çifti, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı makamında ziyaret etti. Yeniden Kuşadası’nda olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Oudshoorn çifti, misafirperverliklerinden dolayı Belediye Başkanı Kayalı’ya teşekkür etti.

Hollandalı Oudshoorn çiftinden Başkan Kayalı’ya ziyaret

Kuşadası Belediyesi ile Hollanda’nın en önemli tur operatörlerinden Corendon tarafından daha önce tatillerini Kuşadası’nda geçirmiş Hollandalılar için 13 Mart’ta düzenlenen davette kendilerine yöneltilen beş soruyu doğru cevaplayarak Kuşadası’nda 1 haftalık tatil kazanan Oudshoorn çifti, Kuşadası’nın doğal güzellikleri ve eğlence kültürüyle önemli bir cazibe merkezi olduğunu belirtti. Oudshoorn çifti ayrıca Kuşadası Belediyesi’nin konuğu olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek Türkiye’nin Avrupa basınında aktarıldığı gibi güvenlik sorunu olan bir ülke olmadığına dikkat çekti.

Hollandalı Oudshoorn çiftinden Başkan Kayalı’ya ziyaret

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ise Oudshoorn çiftini Kuşadası’nda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek “Bu tür çalışmalarla turist potansiyeli üzerinde Türkiye ile ilgili oluşan olumsuz algıyı yok etmeyi planlıyoruz. Oudshoorn çifti Kuşadası’nda bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bu mutluluğu bizler de paylaşıyoruz. Önümüzdeki süreçte de buna benzer projelerimiz olacak. Amacımız Kuşadası’nı yurtdışı pazarında en iyi şekilde tanıtmak” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ege’nin lisansüstü programlarına 7 bin 233 başvuru

Araştırma üniversitesi olma hedefi ile son üç yılda eğitim-öğretimde kalite öncelikli ve öğrenci odaklı çalışma …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: