İftar bereketi Şehitler Mahallesi’nde yaşandı

Turgutlu Belediyesi geleneksel iftar sofraları Şehitler Mahallesi’nde bulunan Cumartesi Kapalı Pazaryeri Otopark ve Meydanı’nda kuruldu.

İftar bereketi Şehitler Mahallesi’nde yaşandı

Turgutlu Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerinde gerçekleştirdiği geleneksel iftar sofrasıyla birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini vermeye devam ediyor. Geleneksel iftar sofrası bu kez Şehitler Mahallesi’nde bulunan Cumartesi Kapalı Pazaryeri Otopark ve Meydanı’nda kuruldu. Yaklaşık 500 kişiye verilen iftar yemeğine 7’den 70’e bir çok vatandaş katıldı. İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Aşevi ve Hayır Merkezi’nce hazırlanan iftar yemeği sonrasında tutulan oruçların edilen duaların kabulü için eller semaya açılarak dualar edildi. Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür eden mahalle sakinleri, edilen duaların Allah katında kabulünü diledi.

İftar sofralarının bir diğeri 21 Haziran Çarşamba Kadir Gecesi Günü 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda gerçekleştirilecek.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yenilenen yollar, yüzleri güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yürütülen yol yapm çalışmaları vatandaşları mutlu etti.Manisa Büyükşehir Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: