İşçilerden Başkan Kayda’ya toplu sözleşme teşekkürü

Salihli Belediyesinde çalışan sendikalı işçiler, Belediye-İş Sendikası Manisa Şubesi Başkanı Gökay Sezgin ile birlikte Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

İşçilerden Başkan Kayda’ya toplu sözleşme teşekkürü

İmzalanan toplu sözleşmeye göre yapılan yüzde 18,04 oranındaki maaş artışının işçiler tarafından sevinçle karşılandığını belirten Belediye-İş Sendikası Manisa Şubesi Başkanı Gökay Sezgin, “Görüşmelere başladığımız günden itibaren Belediye Başkanımız Zeki Kayda, her konuda bizlere çok yardımcı oldu. Emeğimizin karşılığını fazlasıyla veren Başkanımız Zeki Kayda’ya tüm işçi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun” dedi.


Salihli Belediyesinin tüm çalışanlarıyla birlikte büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan Kayda, Belediye-İş Sendikası Manisa Şubesi Başkanı Gökay Sezgin ile beraberindekilere teşekkür ederek, “Alın teri kutsaldır. Sizler için ne yapsak azdır, çalışanlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Göreve başladığım günden itibaren Salihli’ye hizmet noktasında emek harcayan tüm çalışanlarıma hak ettiği maaş artışını veriyoruz. Sonuç itibariyle ben dahil olmak üzere hepimiz, bu şehirde yaşayan insanlara hizmet ediyoruz. Bu anlamlı ziyaretten dolayı hepinize teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Müftü Soykök’ten, Vali Karadeniz’e Mevlid-i Nebi daveti

Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök ve müftü yardımcıları, Vali Yaşar Karadeniz’i ziyaret ederek “Peygamberimiz ve …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: