İşte Gelecek Partisi Kurucu İl Yönetimi Listesi

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin il yönetim kurulu, disiplin ve etik kurulu listelerini Manisa Valiliği sivil Toplum İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim etti. ManisaTürk’e özel açıklamada bulunan Mustafa Keskin, “Her kesimi kucaklayacak bir liste hazırlamak için gayret gösterdik” dedi.


Özel Haber: Berna Memiş

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, hazırladığı il yönetim kurulu listelerini ekibi ile birlikte Manisa Valiliği Sivil Toplum İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim etti. Gelecek Partisi Manisa İl Başkanlığı böylece resmi olarak kuruluşunu gerçekleştirmiş oldu ve kurucu il yönetimi bugün itibariyle çalışmalarına başladı. Geelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler de yeni yönetimi bu anlamlı günde eşlik etti.

MUSTAFA KESKİN’DEN ÖZEL AÇIKLAMA
Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, ManisaTürk’ten Berna Memiş’e yaptığı özel açıklama ile heyecanını paylaştı. Mustafa Keskin, “Uzun çalışmalar ve araştırmalar sonucu düzgün bir yapı ile il yönetimimizi oluşturduk. İnce eledik sık dokuduk ve yürüttüğümüz titiz çalışma süreci sonunda içimize sinen bir yönetim ile çalışmalarımıza başladık. Yönetimizde iyi ve faydalı arkadaşların olması yönünde çaba gösterdik. Manisa’mızı kucaklayacak, vatanımıza, milletimize hizmet edecek olan kurucu yönetimimiz ile her kesime hitap etmeyi hedefliyoruz” dedi.

KONGRE TAKVİMİ BAŞLADI
Bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmalar hakkında da bilgi veren Gelecek Partisi’nin çiçeği burnunda İl Başkanı Mustafa Keskin, “Şimdi önümüzdeki süreçte kısa bir zaman içerisinde il başkan yardımcılarını ve birim başkanlarını atayacağız. Ardından ilçe başkanlarımız atanacak. Hemen sonrasında da ilçe kongrelerimiz ve il kongremiz var. 1- 1,5 aylık süreçte de ilçe kongrelerimizi yapıp, il kongremizi gerçekleştireceğiz” dedi.

İŞTE GELECEK PARTİSİ KURUCU İL YÖNETİMİ LİSTESİ

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Manisa’da narkotik uygulaması: 7 gözaltı, 1 tutuklama

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde gerçekleştirilen narkotik uygulamasında gözaltına alınan 7 kişiden biri tutuklanarak cezaevine gönderildi.Manisa’nın Alaşehir …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: