DİYARBAKIR'DA DÜZENLENEN HAİN TERÖR SALDIRISINDA ŞEHİT DÜŞEN EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASI POLİS MEMURU ŞENALİ OCAK'IN İZMİR'DEKİ BABA OCAĞINA ŞEHİT ATEŞ DÜŞTÜ. (ABDÜLAZİZ BAYDİLLİ - HALİL İBRAHİM KARABIYIK/İZMİR-İHA)

İzmir’e şehit ateşi düştü

 Diyarbakır’da düzenlenen hain terör saldırısında şehit düşen evli ve bir çocuk babası polis memuru Şenali Ocak’ın İzmir’deki baba ocağına şehit ateş düştü.

ŞEHİDİN BABASI MEHMET OCAK (ABDÜLAZİZ BAYDİLLİ - HALİL İBRAHİM KARABIYIK/İZMİR-İHA)

Dicle Üniversitesi içerisinde bulunan hafriyat döküm alanında görevli çevik kuvvet polislerini taşıyan zırhlı minibüsün geçişi sırasında PKK’lı teröristlerce bombanın infilak ettirilmesi suretiyle düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Şenali Ocak’ın İzmir’deki baba ocağına şehit ateşi düştü. Oğullarının şehit olduğu haberini alan baba Mehmet Ocak, ”Ben öleydim, keşke ben öleydim” diye feryat etti. Şenali Ocak’ın şehit olduğunu duyan yakınları ise şehit evine akın etti.

Şehidin baba evine Türk bayrağı asıldı. Evli ve bir çocuk babası olan şehit polis memuru Şenali Ocak’ın cenazesi yarın Küçük Çiğli’de bulunan cemevinden son yolculuğuna uğurlanacağı öğrenildi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Vatandaşı 10 milyon TL dolandırdığı öne sürülen 2 kuyumcu tutuklandı

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde, kısa vadede altın alım satımı yaparak vatandaşları yüksek kar sağlayacağı vaadiyle dolandırdığı …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: