‘Kaynana’ Sarıgöl’ü Kırdı Geçirdi

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun hazırladığı ve Ramazan ayı boyunca 17 ilçede sahnelenecek ‘Kaynana’ adlı ortaoyunu, Sarıgöl ilçesinde sahne aldı.   Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk da oyunu izledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Şehir Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen ‘Kaynana’ adlı ortaoyunu, Sarıgöl’de sahne aldı. Oyunu Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Koordinasyon İşleri Müdürü Akif Kılıçaslan ve çok sayıda Sarıgöllü vatandaş izledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Tayfun Şengöz’ün yazıp yönettiği 60 dakikalık oyun, Sarıgöl halkına unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşattı.

Kızını vermek istemeyen sert, kabadayı bir kaynana ile onu ikna etmeye çalışan mahalle sakinlerinin hikayesinin anlatıldığı oyunda, kız istemenin ortaya çıkardığı komik durumlar, izleyenleri kahkahaya boğdu. Oyunun sonunda sahneye davet edilen Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, “Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, bizlere güzel bir Ramazan akşamı yaşattı. Oyuncularımızı performanslarından dolayı kutluyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu habere de bakabilirisiniz

Baybatur’la başladı, Salih Hızlı’yla bitti..

Son günlerde sosyal medya sayfasından bol atarlı bol giderli paylaşımlar yapan AK Parti İl Başkan …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: