Kırkağaç Kaymakamı Dr. Mehmet Yeşilbaş Regaib Kandili Münasebeti ile Kutlama Mesajı Yayımladı

kaymakamKırkağaç Kaymakamı Dr. Mehmet Yeşilbaş, mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili olduğunu hatırlatarak, tüm İslam aleminin kandilini kutladı.
Kırkağaç Kaymakamı Dr. Mehmet Yeşilbaş, yayımladığı mesajında söyle konuştu “Kandillerin insanların kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına etki eden çok özel geceler olduğunu belirtti. Bu gecenin öneminden tüm insanlığın faydalanması, Regaip Kandilinin tüm insanlığa barış huzur huzur getirmesi, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine katkısı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimiz ve bütün İslam aleminin Regaib Kandili’ni kutluyor, insanlığın ortak huzurunu tehdit eden teröre karşı vatan toprağını korurken şehit düşen kahraman silahlı kuvvetlerimiz ve emniyet mensuplarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyorum yakınlara sabır diliyorum.” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

MABEM’den YKS’de yüzde 98,14 başarı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde, Manisa’nın büyükşehir belediyesi olmasıyla birlikte 17 ilçede hizmete …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: