ŞEHZADELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLER YAĞMURLAR NEDENİYLE TOPRAK DOLAN KIRTIK DERESİNDE TEMİZLEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA)

Kırtık Deresinde Bahar Temizliği

ŞEHZADELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLER YAĞMURLAR NEDENİYLE TOPRAK DOLAN KIRTIK DERESİNDE TEMİZLEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA)
(AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA)

Şehzadeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yağmurlar nedeniyle toprak dolan Kırtık deresinde temizleme çalışması başlattı.

Şehzadeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Kırtık deresinde temizlik çalışması başlattı. Kışın yağan yağmurlar ve vatandaşların çöplerini atması nedeni ile dolan Kırtık deresi yapılan çalışmayla temizlendi. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak geçtiğimiz yıl kırtık deresinde bir ıslah çalışması yaparak kötü görüntüleri ortadan kaldırmıştık. Kışın yağan yağmurlar ve vatandaşların atıklarını dereye atması neticesinde dere içerisinde bir birikme meydana gelmişti. Kırtık deresi bilindiği gibi kırtık mezarlığını içinden geçiyor ve oradan gelirken büyük toprak ve çakılı Nurlupınar mahallemizin içine kadar getiriyor. Bu nedenle de ıslah yaptığımız bölümlerde bir birikme meydana geliyor.

Bu toprak yığınları mahallemizin içinde kötü bir görüntü oluşturuyordu. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz mahalle halkımızın talebi üzerine toprak ve çakıl biriken yerlerde temizleme çalışmalarını yaparak Nurlupınar mahallemizi oluşan kötü görüntüden kurtardılar. Şehzadeler Belediyemize bağlı ekiplerimiz vatandaşlarımızın daha rahat Şehzadeler’ de yaşaması için tüm mahallelerimizde çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Fotokapan sayesinde yakayı ele verdi

Manisa’nın Kula ilçesinde bir süredir jandarmanın takibinde olan karı koca uyuşturucu tacirleri, fotokapan sayesinde yakayı …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: