KOMİSYON ÜYELERİ BALIKESİR’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

KOMİSYON ÜYELERİ BALIKESİR (8)Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Engelliler ve Kadın Sorunları Komisyonu Üyesi Şule Uygur, komisyon üyeleriyle birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini, birçok alanda hayata geçirilmiş yeni projeleri yerinde inceleme fırsatı bulduklarını söyleyen Başkan Yardımcısı Uygur, “Vatandaşımıza daha iyi hizmet götürmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısıi Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Engelliler ve Kadın Sorunları Komisyonu Üyesi Şule Uygur, komisyon üyeleri Nuray Çevirmeci ve Süleyman Kahramanlar, Yunusemre Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mustafa Süzer, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Şaver Yüksel, Strateji Geliştirme Müdürü Orhan Güzel ile birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne inceleme gezisi gerçekleştirdi.

KOMİSYON ÜYELERİ BALIKESİR (2)HİZMET BİRİMLERİNİ TEK TEK İNCELEDİLER

Balıkesir Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı ve Özel Kalem Müdürü Şabak Akkol ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Bilge Ergelen tarafından karşılanan Manisalı heyet, Çocuk Köyü, Sosyal Destek Merkezi, Konservatuar ve Yaygın Eğitim, Aş Evi, Yaşlı Bakım, Sosyal Hizmetler ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsmail Çoban’a ziyaret gerçekleştirdi.

‘DAHA İYİ HİZMET İÇİN İNCELEMELERDE BULUNUYORUZ’

KOMİSYON ÜYELERİ BALIKESİR (6)Gezi sonrası ziyareti değerlendiren Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Hizmet odaklı bir belediye olarak her kesimden vatandaşımızı memnun edecek projeler üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Engelliler ve Kadın Sorunları Komisyonu olarak yaptığımız inceleme gezimizde özellikle engelli vatandaşlarımız ve kadınlarımızı sosyal hayata kazandırmak için neler yapabiliriz bunu araştırdık. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda hazırlayacağımız projeleri bir an önce hayata geçirmeyi hedefliyoruz”

Bu habere de bakabilirisiniz

Taksi durağında silahlı kavga: 1’i ağır 4 yaralı

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan bir taksi durağında gerçekleştirilen silahlı kavgada 4 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: