KOMİSYON ÜYELERİ MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

1 (1)

Yunusemre Belediyesi Kırsal Kalkınma ile Çevre ve Sağlık Komisyonu mahalle ziyaretlerini Turgutalp ve Uzunburun Mahallesi’yle sürdürdü. Vatandaşlarla bir araya gelen komisyon üyeleri, sorunları yerinde tespit etti.

Sorunları yerinde tespit etmek amacıyla mahallelere ziyaretlerde bulunan Yunusemre Belediyesi Kırsal Kalkınma Komisyonu üyeleri Mustafa Gürler, Mehmet Arık, Hüseyin Alp ve Seher Baydar ile Çevre ve Sağlık Komisyonu üyesi Ethem Mutaf ile Başkan Danışmanı Kefaeddin Öz ziyaretlerine Turgutalp ve Uzunburun mahalleleriyle devam etti. Vatandaşla bir araya gelen komisyon üyeleri, vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Ziyaretlerin kendileri için oldukça verimli geçtiğini kaydeden Kırsal Kalkınma Komisyonu Üyesi Mehmet Arık, Turgutalp Mahallesi’nin en büyük sorununun yol sorunu olduğunu söyledi. Arık, “Turgutalp Mahallesi’nin yol problemi var. Sıkıntıyı meclis üyelerimiz Büyükşehir Belediyesi’ne iletecek. Diğer sorunları da çözüme kavuşturmak amacıyla çalışmalarda bulunmaya devam edeceğiz” dedi. Kırsal Kalkınma Komisyonu Üyesi Seher Baydar ise yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılmasını amaçladıklarını aktararak şunları söyledi: “Güzel faydalı bir çalışma gerçekleştirdik. O bölgelerin sorunlarını yetki alanlarına göre gerek Büyükşehir gerekse Yunusemre Belediyesi’ne iletiyoruz”

YOLLARININ ASFALTLANMASINI İSTİYORLAR

Turgutalp Mahalle Muhtarı Turgut Şener, en büyük sıkıntılarının yol olduğunu ifade etti. Keçiliköy Mahallesi’ne inen yolun asfaltlanmasını talep eden Şener, komisyon üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

1 (4)

Bu habere de bakabilirisiniz

Yenilenen yollar, yüzleri güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yürütülen yol yapm çalışmaları vatandaşları mutlu etti.Manisa Büyükşehir Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: