Kuyuya bakan vatandaşlar gördükleri manzara karşısında şok oldu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde su dolu kuyuya bakan vatandaşlar gördüğü manzara karşısında şok oldu. Kuyu içerisinde siyah bir at gören vatandaşlar, önce kurtarmaya çalıştı daha sonra itfaiye ekiplerine haber verdi.
Gölköy Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi Karadağ mevkisinde çevreden geçen vatandaşlar su dolu kuyudan sesler geldiğini görünce kuyuya baktı. İçerisinde bir atın olduğunu gören vatandaşlar itfaiye ekiplerine haber verdi. Kuyunun olduğu bölgeye gelen itfaiye ekipleri yaklaşık 5 metre derinliğindeki çukurdan atı çıkaramayınca MUSKİ’den kepçe istedi. Kuyunun yanına gelen kepçe önce kuyuyu genişletti, daha sonra atın çıkabileceği bir şekilde yol açtı. İp yardımı ile atı yol açtıkları kısma doğru döndüren Bodrum itfaiye grup amirliği ekipleri daha sonra atın çıkmasına yardım etti. Aykut Demir’e ait olan at sahibine verilirken, atın 2 gündür kayıp olduğu öğrenildi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Milas’taki yangın, hızlı müdahale ile kontrol altına alındı

Muğla’nın Milas ilçesinde çıkan arazi yangını ormanlık alana sıçradı, söndürme ekiplerinin müdahalesi ile yangın büyümeden …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: