MANİSA’DA CORONA VİRÜSÜ ŞÜPHESİ!

Manisa’da grip salgını yaşanırken 4 kişi virüs sebebiyle hayatını kaybettti. Doktorlar tarafından domuz gribinin bir türevi olarak ifade edilen virüsün etkilerinin Çin’den dünyaya yayılan Corona virüsüne benzemesi ise insanlar arasında endişenin artmasına neden oluyor.

Özel Haber: Tunay Aktaş

Grip salgınında M. A. (48), B. A. (31), H. F. (40) ve ismine ulaşılamayan bir kişinin daha hayatını kaybettiği belirtildi. Manisa’nın Akhisar ilçesinde yaşanan ölümlerin ardından Akhisar Kirazoğlu Devlet Hastanesi’nde sağlık tedbirleri alındı. Tedavi altına alınan hastalar bulunmasının yanı sıra ilçede yoğun bir grip salgınının bulunduğu belirtiliyor.

CORONA VİRÜSÜ ŞÜPHESİ

Hayatını kaybeden hastaların belirtilerinin Corona virüsü şüphesi uyandırması endişeleri arttırıyor. Doktorlar tarafından hayatını kaybeden kişilerde rastlanan virüsün domuz gribinin bir türevi olduğu söylense de; hastaların grip sonrası yüksek ateş, zatürre, ciğerlerin sönmesi ve son olarak kalbin durması sonucu hayatını kaybetmesi Corona virüsünün belirtileriyle paralellik gösteriyor.

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Manisa’da narkotik uygulaması: 7 gözaltı, 1 tutuklama

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde gerçekleştirilen narkotik uygulamasında gözaltına alınan 7 kişiden biri tutuklanarak cezaevine gönderildi.Manisa’nın Alaşehir …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: