Manisalı Galatasaraylılar iftarda buluştu

Manisa’da Galatasaraylı taraftarlar düzenledikleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

Manisalı Galatasaraylılar iftarda buluştu

Ezanın okunmasıyla birlikte dualarla oruçlarını açan Galatasaraylı taraftarlar, Ramazan ayında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. İftar yemeği programını bundan sonra her yıl Ramazan ayında geleneksel hale getirmeyi planladıkları söyleyen Manisa UltrAslan İl Temsilcisi Ramazan Sancarbarlaz, amaçlarının Manisa’da ikamet eden Galatasaraylı taraftarların birbiriyle kaynaşmasını sağlamak olduğunu belirtti. Sancarbarlaz, “Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Manisa UltrAslan Taraftar Grubu üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldik. Hemen hemen tüm üyelerimiz iftar yemeğimize katıldı. Gösterilen ilgi bizi mutlu etti. Amacımız Manisa’da yaşayan Galatasaray sevdalılarını bir araya getirip kaynaştırmak. Bundan sonra bu tür etkinlikleri geleneksel hale getireceğiz. İftar soframıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
İftar yemeğinin ardından taraftarlar, gecenin geç saatlerine kadar sohbet ederek, gelecek sezon yapacakları etkinlikler konusunda fikir alışverişlerinde bulundular.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yenilenen yollar, yüzleri güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yürütülen yol yapm çalışmaları vatandaşları mutlu etti.Manisa Büyükşehir Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: