Manisalılar Sosyete Pazarı’ndan Memnun

Manisalılar Sosyete Pazarı’ndan Memnun

Manisa Belediyesi’nin Fuar Merkezi’nde öncülüğünü yaptığı ve her Cuma 09.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veren İstanbul Sosyete Pazarı, en moda marka kıyafet ve aksesuarları, AVM kalitesi ve esnaf pazarı fiyatıyla Manisalılarla buluşturdu. Vatandaşların İstanbul Sosyete Pazarı’na yoğun ilgi göstermesi, esnafın da yüzünü güldürdü. Hem esnaf, hem de vatandaşlar Manisa Belediyesi’ne teşekkür ederek, bu hizmetlerin artması talebinde bulundu.

Manisalılar Sosyete Pazarı’ndan Memnun (4)

Manisa Belediyesi Fuar Merkezi’nde Cuma günleri hizmet veren İstanbul Sosyete Pazarı, yılbaşı öncesinde büyük ilgi görüyor. Kaliteli ürünlerin düşük fiyatlarla halka sunulduğu pazarda giyimden, ayakkabıya, çantadan, yetişkin ve çocuk kıyafetlerine, kozmetik ürünlerinden, zücaciyeye kadar binlerce çeşit bulunuyor. Sosyete Pazarı’na gelen vatandaşlar, satılan mallardan ve fiyatlardan oldukça memnun. Sosyete Pazarı’nda halkın yoğun ilgisi esnafı da sevindiriyor. Vatandaşlar satılan malları son derece kaliteli bulurken, satışların son derece ucuz olduğunu belirttiler. Hem esnaflar, hem de vatandaşlar kendilerine böyle bir imkân sunulduğu için Manisa Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Esnaf ve vatandaşlar görüşlerinde şunlara yer verdiler:

Manisalılar Sosyete Pazarı’ndan Memnun (5)

Emine Ünsal

 

 

Emine Ünsal: Pazardan memnunuz, fiyatlar çok uygun. Belediye başkanına ve bu organizasyonu yapan herkese teşekkür ediyoruz. Umarız bu tür yerlerin sayısı kentimizde daha da artar.

Türkan Tokul

 

Türkan Tokul: Böyle bir pazarın Manisa’da açılması bizleri memnun etti. Aradığımız her şeyi uygun fiyata bulabiliyoruz. Ben ilk defa gelmeme rağmen çok memnun oldum. Bundan sonra her hafta gelmeyi düşünüyorum. Bu pazarın kurulmasında emek verenlere teşekkür ediyorum.

Erdoğan Kılıççeker

 

Erdoğan Kılıççeker (Esnaf): Özellikle bu pazarın kurulmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Biz esnaf olarak çok memnunuz. Vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştık. Halkımız ürünlerimizin fiyat ve kalitesinden de oldukça memnunlar. Onların memnuniyeti bizleri de sevindiriyor.

Nalan Çiğdem

Nalan Çiğdem: Pazardan çok memnunuz. Yağışlı ve soğuklu havalar nedeniyle açık havada alışveriş yapamıyoruz. Bu nedenle tercihimiz burası. Temiz ve refah bir ortamda aradığımızı uygun fiyatlara bulabiliyoruz. Manisa Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz.

Fadik Zengin

 

Fadik Zengin: Ben ilk defa geldim. Çok memnunum. Tabiî ki Manisanın böyle bir ihtiyacı vardı. Halkımız böyle yerlerden alışveriş yapabilmek için İzmir’e gidiyor. Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e böyle bir hizmeti ayağımıza getirdiği için teşekkür ediyoruz.

Özlem Kaya

 

Özlem Kaya: Manisa için değişik ve güzel bir yer olmuş. Manisalılarda böyle güzel yerlere layık diye düşünüyorum. Belediye Başkanı Cengiz Ergün, güzel hizmetlere imza atıyor. Buda halkın yararına güzel bir hizmet olmuş. Kendisine teşekkür ediyoruz.

 

Erdal Özdibi

 

Erdal Özdibi (Esnaf): Yılbaşı öncesi halkımızın ilgisinden memnunuz. Bizlere de böyle bir yerde hizmet verme fırsatı sunulduğu için ilgililere teşekkür ediyoruz. Halkımıza modern bir ortamda hizmet veriyoruz. Zaten onlarda memnuniyetlerini ifade ediyorlar.

Bu habere de bakabilirisiniz

Feci kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı

Manisa’da 1 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı trafik kazası bir benzin istasyonunun güvenlik kamerası …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: