MASKİ dört bir yanda menfez imal ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçesine bağlı Caberkamara Mahallesinde de su taşkınlarına geçit vermemek adına menfez imalatı gerçekleştiriyor.

MASKİ dört bir yanda menfez imal ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde dört bir koldan menfez imalatı gerçekleştiriyor. Bu kapsamda, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nın Alaşehir’in Caberkamara Mahallesinde başladığı menfez çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. MASKİ ekipleri mahallede 3 ayrı noktada menfez imalatı gerçekleştiriyor. Yağışlı havalarda vatandaşın hem araçları ile hem de yaya olarak kullanamadıkları yol güvenli hale gelecek.

MASKİ dört bir yanda menfez imal ediyor

Mahalle Muhtarı Mülayim Metin, mahallelinin yapılan menfez işi nedeniyle çok mutlu olduğunu belirtti. Muhtar Metin, “Mahallemizdeki çalışmadan çok memnunuz. Menfez imalatından önce mahalleli olarak yoldan geçemiyorduk. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a mahallemizle ilgilendikleri için çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Tufan Başkan’dan Ümit Özdağ’a sert tepki

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, ManisaTürk’ten Berna Memiş’in sorularını yanıtladı. İyi Parti Yunusemre …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: