Maski’den Arızalara Anında Müdahale

MASKİ'den Arızalara Anında Müdahale (1)

İlçelerden gelen sistemsel arızalara hızla cevap veren MASKİ ekipleri, Yunusemre ilçesi Asmacık mahallesinde arızalanan su deposunun elektrik trafosuna kısa sürede müdahale etti. Arızalanan trafo, vatandaşı mağdur etmemek için sökülerek yenisiyle değiştirildi.

Yunusemre ilçesine bağlı Yunt Dağı mevkii Asmacık mahallesinde su deposuna enerji veren trafo hattı arızası MASKİ tarafından kısa süre içerisinde giderildi. Vatandaşa kesinti yaşatmadan içme suyu sağlayabilmek için eski trafo tamir edilmek üzere sökülerek, yenisiyle değiştirildi. Depolarda bulunan su pompalarına enerji akışını gerçekleştiren trafonun onarım işlemini MASKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Gürhan Koçi bölgeye giderek yakından takip etti.

Amacımız Manisamızın Her Köşesine Kaliteli Hizmet

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Koçi, “Yunusemre ilçemizin Asmacık mahallesinde bulunan su deposuna ait trafo arızası bilgisi idaremize ulaşır ulaşmaz derhal tamir edilmesi için çalışmaya başladık. Bu gibi arızalara olabildiğince çabuk müdahale etmeye çalışıyoruz, çünkü arızalanan sistem suyun depodan abonelere ulaşmasında kullanılan pompaya enerji sağlayan elektrik sistemi.  Vatandaşın mağdur olmasının önüne geçmek için trafoyu anında yenisiyle değiştirerek, daha sonra başka bir arızada kullanmak üzere tamir ediyoruz. Manisa’nın her köşesine kaliteli hizmet ulaştırabilmek adına sürdürdüğümüz denetim ve onarım çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

MASKİ'den Arızalara Anında Müdahale (4)

Bu habere de bakabilirisiniz

Millet Çarşısında ‘Üretici ve İkinci El Pazarı’ kuruldu

Yunusemre Belediyesi, Yunus Emre Millet Çarşısı’nın içerisinde yer alan modern pazaryerinde ikinci el eşya pazarı …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: