MASKİ’den örnek proje

DSC_6567_1600x1067Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nca suyun değerini ve tasarruf yöntemlerini anlatmak için hazırlanan Su Tasarrufu Eğitim Projesi diğer belediyelere örnek oldu. Afyon Karahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, seminerleri yakından takip ederek benzer bir proje yürütmek için MASKi’yi ziyaret etti.

501A2653_1600x854MASKİ Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, kaynakların bilinçsizce kullanımıyla suyun giderek artan önemini anlatmak için ilkokullarda sürdürdüğü Su Tasarrufu Eğitim Projesi seminerlerine devam ediyor. Diğer belediye ve idareler için de örnek teşkil eden proje ile ilgili görüş ve destek almak amacıyla Afyon Karahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü MASKİ’ye ziyaret gerçekleştirdi. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu, projeyle ilgili detaylı bilgi almak için Afyon’dan gelen Biyolog İrfan Yuran ve Su Ürünleri Mühendisi Hakan Temizsoy’u makamında ağırladı.

DSC_6557_1600x1067

Ziyaretin ardından My Kolej’de düzenlenen eğitim seminerini izleyen ekip, yürüttükleri örnek çalışma için MASKİ’yi tebrik etti.

DSC_6540_1600x1067Eksiksiz bir çalışma

Afyon Karahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nden Su Ürünleri Mühendisi Hakan Temizsoy, “ Çalışmadan MASKİ’nin Kent Expo Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı’nda kurduğu stand sayesinde haberdar olduk. Bizim tasarladığımız projeyle hemen hemen aynı olan eksiksiz bir proje olmuş. Bizim için de örnek teşkil eden bu projede emeği geçen herkese teşekkür ederiz” diyerek, proje ile ilgili edindikleri faydalı bilgilerden ötürü memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yangına karadan müdahale devam ediliyor

Manisa’nın Gördes ilçesinde öğle saatlerinde çıkan orman yangını devam ederken, havanın kararması nedeniyle helikopterlerin müdahale …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: