Mimarlar Odası’ndan Açıkdil’e Ziyaret

galeri-mimarlar-odasindan-acikdile-ziyaret-1459867121-0Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Mimarlar Odası Manisa Temsilcisi Ferdi Zeyrek ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahir Gülhan’ı ağırladı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil’i, Manisa Mimarlar Odası Temsilcisi Ferdi Zeyrek ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahir Gülhan ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yakında takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını ifade eden Zeyrek, Cumartesi günü saat:13.00’da gerçekleştirilecek Mimar Sinan büstünün açılış törenine Mimarlar Odası adına davetiyesini iletti.

Yapılan nazik davet için teşekkür eden Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, “Muradiye Camii, Mimar Sinan’ın Ege Bölgesi’ndeki tek eseridir. Mimar Sinan gibi mimarinin öncü isminin kentimize yakışır bir şekilde büstünü hazırladığınız için de siz değerli Mimarlar Odası yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yenilenen sulama tesisine büyükşehirden destek

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından sulama kooperatiflerine yardım ve destekler hız kesmeden …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: