Minik Sena’dan Başkan Ergün’e Resimli Teşekkür

MANİSA Büyükşehir Belediyesinin engelli vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye dağıtımları sürerken, Demirci’de yüz güldüren bir çalışmaya imza atıldı. İlkokul 2’nci sınıf öğrencisi engelli Sena Şengün’e akülü tekerlekli sandalyesini teslim eden Demirci Koordinasyon İşleri Müdürlüğünü güler yüzle karşılayan minik Sena, Başkan Ergün için çizdiği resmi Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan’a teslim etti.

Minik Sena’dan Başkan Ergün’e Resimli Teşekkür (3)

Engelli vatandaşların sosyal hayata entegresi için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demircili ilkokul 2’nci sınıf öğrencisi Sena Şengün’ün de yüzünü güldürdü. Tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdüren minik Sena’ya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından armağan edilen akülü tekerlekli sandalye, Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan tarafından teslim edildi. Başkan Ergün’e karne hediyesi için teşekkür eden minik Sena, Başkan Ergün’e teşekkür etmek için çizdiği resmi Kazım Aysan’a teslim ederek, resmin Başkan Ergün’e ulaştırılmasını istedi.

Minik Sena’dan Başkan Ergün’e Resimli Teşekkür (4)

Sena’nın Resmi Başkan Ergün’e Ulaştırılacak

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün hassasiyetiyle Demirci’de çok sayıda engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye temin ettiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan, “Sena Şengün kardeşimize de Başkanımızın karne hediyesi olan akülü tekerlekli sandalyesini teslim ettik. Sena’nın Başkanımız için hazırladığı resim de bizler için sürpriz oldu. Kocaman yüreğe sahip bu güzel kardeşimize teşekkür ediyor, çizdiği resmi Başkanımız Cengiz Ergün Bey’e ulaştıracağımızın sözünü veriyorum” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Feci kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı

Manisa’da 1 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı trafik kazası bir benzin istasyonunun güvenlik kamerası …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: