MANİSA'NIN SALİHLİ İLÇESİNDE BULUNAN 3 MOTOR GRUBU, TERÖRE TEPKİ İÇİN GAZA BASTI. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)

Motorculardan Teröre Ortak Tepki

Manisa’nın Salihli ilçesinde bulunan üç motor gurubu, teröre lanet için gaza bastı.
Salihli’de faaliyet gösteren Salihli Enduro Touring Motosiklet Grubu (SETMOG), Türk Chopper Motosiklet Klubü (TCMK) ve Salihli Motosiklet Grubu(SMG) üyeleri, Salihlili Emniyet Amiri Doğan Sakarya’nın geçici görevle gittiği Mardin’in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilmesinin ardından motorlarına Türk bayrağı ve polis bayrağı asarak kentte terörü lanet konvoyu yaptı.

MANİSA'NIN SALİHLİ İLÇESİNDE BULUNAN 3 MOTOR GRUBU, TERÖRE TEPKİ İÇİN GAZA BASTI. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)
MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNDE BULUNAN 3 MOTOR GRUBU, TERÖRE TEPKİ İÇİN GAZA BASTI. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)

Kent meydanında toplanan motor gurupları kortej halinde geçici görevle gittiği Mardin’in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Emniyet Amiri Doğan Sakarya’nın Yörük mahallesindeki baba ocağına gitti.
Salihli İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı ve polislerin yer aldığı motor gurupları, şehidin babası Mehmet Sakarya ve annesi Fatma Sakarya’ya başsağlığı diledi.
Şehidin baba ocağında tüm şehitler için saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı okuyan sonra dua eden motor gurupları, daha sonra yine kortej halinde Asri Mezarlığa gitti. Asri mezarlıkta tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu, dua edildi. Üç motor gurubu ayrıca son olarak ilçe turu atıp etkinliğini tamamladı.
Emniyet Müdürü Taşcı, motor gurubu temsilcilerine bu anlamlı ve onurlu davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak:İHA

Bu habere de bakabilirisiniz

‘Çapaçarık Camii ve Çevre Düzenlemesi’ Projesinde çalışmalar sürüyor

Yunusemre Belediyesi tarafından yürütülen Çapaçarık Camii ve Çevre Düzenlemesi Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: