Muhtarlardan ve Derneklerden Vali Güvençer’e ziyaret

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer bir yandan kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederken bir yandan konuklarını ağırlıyor.

Mahalle Muhtarları (4)

Nurlupınar, Akpınar, Kazım Karabekir, Ahmet Bedevi ve  Adnan Menderes Mahallesi Muhtarları, Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Hasan Yaman ve Yönetimi, Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz ve Yönetim kurulu üyeleri Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Güvençer ilk olarak Nurlupınar Mahallesi Muhtarları Süleyman Seven, Akpınar Mahallesi Muhtarı Bişar Saknur, Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Tekin Aydın, Ahmet Bedevi Mahallesi Muhtarı Turan Şahin ve  Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Fevzi Kayacan’ı kabul etti.

Mahalle muhtarları Vali Güvençer’e mahallelerinin sorunları hakkında bilgi vererek çözümü için destek istediler. Vali Güvençer, muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken mahalle sorunlarının çözülmesi için elinden geleni yapacağını belirtti.

Tugutlu Küçük Sanayi Sitesi (1)
Vali Güvençer, Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Hasan Yaman ve yönetim kurulu üyelerini konuk etti

Daha sonra Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Hasan Yaman ve yönetim kurulu üyeleri Vali Güvençer’e ziyarette bulundu. Başkan Yaman Vali Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulunmak ve sorunlarını aktarmak amacıyla geldiklerini belirterek “Sayın Valimize hayırlı olsun demek istiyoruz. Kendilerinin Turgutlu’muz ve Manisa için en iyi hizmeti sunacağına inancımız tamdır. Bizlere ihtiyacı olduğunda yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz” dedi.

Girişimci Müteahhitler (2)
Vali Güvençer, Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz ve Yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri de Vali Güvençer’i ziyaret etti. Başkan Aslan Yılmaz müteahhitler olarak, Manisa’nın ihtiyacına cevap verebilecek bir imar planı beklediklerini ve bunun için de Vali Güvençer’den destek beklediklerini söyledi.

Vali Güvençer de konuklarına ziyaretleri için teşekkür ederek hep birlikte sorunların çözümü için çalışacaklarını ifade etti.

Bu habere de bakabilirisiniz

Feci kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı

Manisa’da 1 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı trafik kazası bir benzin istasyonunun güvenlik kamerası …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: