Öğrencilerden protokole karne sürprizi

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Efeler Şehit Orkun Alp Arslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen karne töreninde öğrenciler, protokole sürpriz yaparak hazırladıkları şarkıyı seslendirerek şiirler okudu.


Aydın’da Fetö/Pyd operasyonmları kapsamında daha önce cemaatin okulu olan, sonrasında Milli Eğitim Bakanlığına devrolarak ismi Şehit Orkun Alp Arslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak değiştirilen okulda karne ödül töreni yapıldı. Törene katılan protokol öğrencilerin karnesini vermeye hazırlanırken 5/C sınıfı öğrencileri bir sürpriz hazırladıklarını söyleyerek hep beraber “Selam Sana İmam Hatiplim” isimli şarkıyı seslendirirlerken, bir öğrenci de “Demokrasi ” adlı şiiri okudu. Bu sürpriz karşısında oldukça memnun olan protokol ,öğrencilere teşekkür ederek karnelerini verdi.

Öğrencilerden protokole karne sürprizi

Daha sonra protokol tarafından 9/A sınıfı öğrencilerine karneleri ve hediyeleri verildi. Karne dağıtım töreni sonrası öğrencilere seslenen Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, “Çok daha şevkle içtiyatla ve millete hizmet aşkıyla çalışarak gayret ederek milletin, millete hediye ettiği bize hediye ettiği, bu okullardan inşallah mezun olacaksınız” dedi.
Karne Dağıtım törenine Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, Aydın İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, AK Parti Aydın İl başkanı Ömer Özmen ve daire amirleri katıldı.

Bu habere de bakabilirisiniz

Didim’de park bakım ve onarım işleri devam ediyor

Didim Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, kente yeni parklar ve yeşil alanlar kazandırmak için çalışmalarını sürdürürken …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: