Salihli’nin her yerinde mevsimlik çiçekler açtı

Salihli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, park ve yeşil alanların bakımının yanı sıra çiçek ekimlerini de gerçekleştirerek parkların daha güzel görünmesini sağladı.

Salihli’nin her yerinde mevsimlik çiçekler açtı

Salihli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler havaların ısınması ile birlikte çalışmalarını hızlandırdı. Mevsimlik çiçek dikimi öncesi yeşil alanlardaki çimlerin onarımını yapan park bahçe ekipleri, gerekli çevre düzenlemelerinin ardından meydan, kavşak, orta refüj ve parklara yaz mevsimine uygun olarak farklı renk ve kokulara ait çiçekler dikerek kenti süslüyor. Kentin estetik değerine katkı sağlayacak bu çalışmaların devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte ekiplerimiz çalışmalarını hızlandırıyor.

Salihli’nin her yerinde mevsimlik çiçekler açtı

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar ve dikilen çiçekler sonucunda Salihli görsel bir şölen yaşıyor. İhtiyaç duyulan alanlara vatandaşlarımızın nefes alması için parklar yapıyoruz Daha yeşil ve doğa ile iç içe, yaşanabilirliği artan bir Salihli için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yenilenen yollar, yüzleri güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yürütülen yol yapm çalışmaları vatandaşları mutlu etti.Manisa Büyükşehir Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: