Sanatçı Ahmet İnce’ye yoğun ilgi

Şehzadeler Belediyesi Ramazan Geceleri etkinlikleri çerçevesinde Cumhuriyet Meydanında sahne alan Manisalı sanatçı Ahmet İnce, vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Sanatçı Ahmet İnce’ye yoğun ilgi

Manisa halkının Ramazan ayı boyunca yoğun ilgi gösterdiği Şehzadeler Belediyesi Ramazan Geceleri programları, Cumhuriyet meydanında her gece yeni bir sanatçıyı ağırlamaya devam ediyor. Her gece çocuklar için sergilenen gösteri ve yarışmaların yanı sıra diğer sahne etkinlikleri de vatandaşın büyük ilgisini görüyor. Ramazan Geceleri etkinleri kapsamında geçtiğimiz akşam sahne alan Manisalı sanatçı Ahmet İnce ve Semazen ekibi vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Cumhuriyet Meydanında ki konser ve sema gösterisini izlemeye Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, İl Müftüsü Sinan Cihan,AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Belediye Meclis üyesi Ali Özyiğit, Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Manisalı sanatçı yaklaşık 1 saat boyunca seslendirdiği ilahi ve türkülerle vatandaşlar tarafından büyük beğeni alırken, sanatçıya eşlik eden semazen ekibini de vatandaşlar büyük ilgi ile izlediler. Cumhuriyet Meydanını dolduran vatandaşlar sezme gösterileri esnasında semazenlerin fotoğraf ve videolarını cep telefonlarına kaydetmeyi ihmal etmediler.

Bu habere de bakabilirisiniz

Kaymakam Çaykara MER Kolejinde incelemelerde bulundu

Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara MER Kolejinde incelemelerde bulunarak okul hakkında bilgi aldı. Okulun eğitimdeki …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: