OKULUN MANİSA KAMPÜSÜNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER İÇİN ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ. KAMPÜS MÜDÜRÜ MEHMET KANCA ÖĞRENCİLERİ TEBRİK EDEREK, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ. BİRİM MÜDÜRLERİNİN DE KATILDIĞI TÖRENDE KONUŞAN KANCA, YARIŞMANIN TÜRKİYE GENELİ FİNALİNİN 12 ŞUBAT'TA YAPILACAĞINI DUYURDU. (İHA/MANİSA-İHA) Mektebim Kolejinin Türkiye geneli tüm kampüslerde eş zamanlı olarak hayata geçirdiği 6. Secret Minds (Gizli Akıllar) Matematik Yarışmasının 2. turunda derece alan öğrenciler başarı belgesiyle ödüllendirildi.

Secret Minds etkinliğinin 2. turu tamamlandı

Mektebim Kolejinin Türkiye geneli tüm kampüslerde eş zamanlı olarak hayata geçirdiği 6. Secret Minds (Gizli Akıllar) Matematik Yarışmasının 2. turunda derece alan öğrenciler başarı belgesiyle ödüllendirildi.

Mektebim Koleji’nin Türkiye geneli tüm kampüslerde eş zamanlı olarak hayata geçirdiği ve matematikçilerin Çin İmparatoru Tao Zing ile ters düşmesinden sonra Zing’in matematikçilere sorduğu bir sorudan yola çıkarak düzenlediği 6. Secret Minds Matematik Yarışmasının 2. turu sona erdi. Akademik yeterlilikle beraber, kendini iyi ifade edebilen, olay örgüsünü analiz edebilen ve anladığını anlatabilen öğrenciler yetiştirmek amacıyla Mektebim ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik düzenlenen, matematik yeteneklerini keşfetmelerini hedefleyen 6. Secret Minds Matematik Yarışması’nda 1. ve 2. tur sınavı sonucunda dereceler belirlendi. Okulun Manisa Kampüsünde dereceye giren öğrenciler için ödül töreni düzenlendi. Kampüs Müdürü Mehmet Kanca öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Birim müdürlerinin de katıldığı törende konuşan Kanca, yarışmanın Türkiye geneli finalinin 12 Şubat’ta yapılacağını duyurdu.

Bu habere de bakabilirisiniz

Manisa BBSK, antrenmanlara başlıyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: