Şehzadeler Belediyesinden İki Açılış

DSC_0823

Şehzadeler Belediyesi bir günde iki hizmeti hayata geçiriyor. Bu gün yapılacak olan Mimar Sinan’ ı anma programı çerçevesinde Muradiye Camii önünde Mimar Sinan büstü ve ardından Şehzadeler Belediyesi Gençlik Spor kulübü binasının açılışını yapacaklarını kaydeden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Osmanlı döneminin en önemli mimarlarından Mimar Sinan’ ı anma programımıza ve açılışlarımıza tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Şehzadeler Belediyesi bir günde iki yeni hizmetini hayata geçiriyor

Bu gün saat 13.00’ te Muradiye Camii önünde Mimar Sinan Büstü, 15.30’ da Bedesten Meydanının yanında bulunan Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor kulübünün açılışı yapılacak. Manisa Mimarlar Odasıyla ortaklaşa yapılan Mimar Sinan büstünün açılışının yapılacağını kaydeden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Bu gün iki yeni hizmetimizi hayata geçiriyoruz. İlk olarak saat 13.00’ te Osmanlı’ nın en önemli mimarlarından olan Mimar Sinan büstünün açılışını gerçekleştireceğiz. Mimar Sinan büstünü, egede ki yapmış olduğu tek eser olan Muradiye Camii önünde yapacağız. Açılışın hemen ardından saat 14.00’ de Bedesten’ de Mimar Sinan’ ı anma programı yapacağız. Bu şekilde de tarihimizi de yad etmiş olacağız. Şehzadeler Belediyesi olarak tarihimize de her alanda sahip çıkmaya devam edeceğiz. Yine 14.30’ da bedesten meydanının yan tarafından bulunan Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor kulübümüzün açılışını gerçekleştireceğiz. Mimar Sinan’ ı anma programımıza ve yapacağımız açılışlarımıza tüm vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz” diyerek Manisalıları açılışlara davet etti.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur suyu ızgaraları temizleniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, yağışlı havalarda yaşanabilecek taşkın sorunlarına engel olmak adına yağmur suyu ızgaraları temizlik …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: